Dáme voucher. Vy si užívejte.

Vouchery na podporu cestovního ruchu v České republice

O projektu Dáme voucher

Projekt Dáme voucher vznikl pod iniciativou Zachraňme turismus jako reakce na dopady pandemie covid-19 na cestovní ruch v Česku. Princip fungování projektu je jednoduchý. Poskytovatelé služeb v cestovním ruchu u nás nabídnou všem zájemcům možnost stažení slevového voucheru zdarma, nebo zakoupení zvýhodněného dárkového poukazu. Za ten pak dle podmínek využití při nákupu dané služby, např. ubytování v hotelu či zážitku, získáte odpovídající slevu nebo v případě dárkového poukazu navíc slevu na další objednávku. Jinými slovy tedy využijete výhodnější cenu služby, zároveň přispějete na udržení pracovních míst a provozuschopnost firem podnikajících v turismu a přidružených oborech jako jsou pohostinství, doprava, nebo třeba kultura.

Jak to funguje v praxi?

V horním menu kliknete na Slevové akce a prohlédnete si aktuální nabídku našich partnerů. V detailu akce si už vyberete konkrétní možnost, a to buď slevový voucher, nebo dárkovou poukázku.

Slevový voucher je ke stažení zdarma po dobu trvání slevové akce. Obvykle na sobě nese výši slevy a také výši minimální útraty, při které je možno voucher uplatnit. Voucher má určitou časovou platnost. Uplatníte ho u partnera po vložení kódu do příslušného pole objednávkového formuláře, nebo načtením QR kódu (např. na některých recepcích hotelů). Přečtěte si vždy informace k uplatnění uvedené na PDF voucheru, který si po registraci stáhnete a který vám přijde také automaticky na uvedený e-mail. V některých případech obsahuje slevový voucher.

Dárkový poukaz je možno koupit za peníze platbou kreditní kartou, nebo si ho lze pořídit za zaměstnanecké benefity. V takovém případě je zapotřebí založit si v uživatelské sekci svůj uživatelský profil a podle návodu dobít kredit do virtuální peněženky. Z té je pak možno při výběru platební metody čerpat kredity pro platbu. Dárkový voucher na sobě nese nominální výši (která vlastně představuje možnou slevu z ceny služby partnera), ale výše minimální útraty není určena. Akce obvykle funguje tak, že za nákup jednoho dárkového poukazu určité hodnoty získáváte automaticky druhý dárkový poukaz stejné hodnoty, tj. vlastně 1+1 zdarma. Uplatnění probíhá stejně jako v případě slevového voucheru (viz výše).

V případě, že zrovna neběží žádná slevová akce, využijte našeho rozcestníku služeb a inspirujte se tím, kam byste se rádi podívali a co byste tam chtěli dělat. Sledujte také náš Facebook, ať vám nic neunikne.

Pro poskytovatele služeb

Pokud podnikáte v cestovním ruchu a rádi byste umístili nabídku slevových voucherů nebo dárkových poukázek na vaše služby na naši platformu, napište nám na partner@damevoucher.cz. Navrhneme vám optimální řešení, které pomůže všem.

Provozovatel webu

Provozovatelem webu je společnost Vouchermat s.r.o., IČ: 09244107, se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 333157, telefon: +420 722 306 960, e-mail: info@damevoucher.cz.